samotna wyprawa rowerowa na KAUKAZ 2006 by Paweł Robinson Dunaj
  Sponsorzy

        Mówienie, iż wiele udało mi się osiągnąć, tylko i wyłacznie za pomocą własnych sił i uporu w dążeniu do postawionego celu, byłoby lekką przesadą, ponieważ w czasie przygotowań spotkałem cała masę życzliwych mi osób, bez których prawdopodobnie nawet nie mógłbym myśleć o wyjeździe. Ich pomoc w planowaniu i organizacji wszystkiego okazała się jednak niezbędna . W szczególności mam tu na myśli rodziców, którzy z jednej strony próbują ze wszystkich sił odciągnąć mnie od tego szalonego pomysłu i jazdy w niebezpieczne  zakątki świata, z drugiej zaś strony wspierają moje przygotowania z każdej możliwej strony. Także gdyby nie 'ekipa studentów', szczególnie tych z akademika 'DELTA' , z pokoi 312 i 524 to nie miałbym środków na wyjazd, ani banerka, jaki można podziwiać na stronie. No i cała masa znajomych, która wspiera mnie duchowo i trzyma kciuki, by się powiodło.

Patronat honorowy:

         w dniu 31 maja, po 9 dniach od złożenia pisma z prośbą o objęcie Patronatem Honorowym mojej wyprawy, przez Prezydenta Miasta Białegostoku - Pana Ryszarda Tura oraz Urzędu Miejskiegom, otrzymałem informacje drogą telefoniczną, ze takowy otrzymałem:) Na dniach mam otrzymac oficjalne pismo w tej sprawie. Gdy tylko to nastąpi, natychmiast je zeskanuje i podebne. Niezmiernei się cieszę z tego poparcia jakim jest Patronat P. Prezydenta oraz UM. Dziekuje! 

  

        Za zgodą i aprobatą duszpasterza akademickiego księdza Jarosława Grzegoryczka - CENTRALNY OŚRODEK DUSZPASTERSTWA AKADEMICKIEGO, przy parafii Wniebowzięcia NMP w Białymstoku, oficjalnie obejmuje patronat honorowy nad moją samotną wyprawą rowerową na Kaukaz:) Czuję sie zaszczycony z faktu, iż mam poparcie wspólnoty do której należę. W ramach patronatu ksiądz Jarek przed wyjazdem, będzie opowiadał po mszy akademickiej o wyprawie, no i oczywiście będzie się za mnie modlił z całą wspólnota. Dziękuje:)

   

          Jestem niesamowicie szczęśliwy, i zaszczycony iż uzyskałem poparcie swojej Uczelni. Moja wyprawa odbędzie sie pod honorowym patronatem Politechniki Białostockiej. Mogę w ten sposób reklamować swoją uczelnię nie tylko jako student, ale także jako rowerzysta i alipinista-amator:).

          Oprócz tego, największa Uczelnia w regione, oraz sam P. Rektor prof. zw. dr hab. inż. Joanicjusz Nazarko udzielił mi , znacznego, wsparcia finansowego, które pokryje w częsci zdobycie wiz: do Rosji, Iranu, Armenii, Turcji. Dziękuje!.

podlaski urząd wojewódzki         Dziwna sytuacja, ale faktycznie otrzymałem Patronat. Dziwna ponieważ całkowicie zapomniałem, iz składalem do Urzędu Wojewódzkiego prośbe o taki patronat, ponieważ podanie złożyłem 23 maja 2006 roku, a odpowiedź drogą telefoniczną dostałem 26 maja - ponad miesiąc było rozpatrywana moja prośba...3 dni przed wyjazdem...Niezły numer...ale i tak się bardzo cieszę:) Dziękuje.!

 

        Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka ZHP oraz sam Komendant Hufca dh. hm. Andrzej Bajkowski objął Patronatem Honorowym "Samotną Wyprawę Rowerową na Kaukaz 2006". Spotkałem sie z niesamowitą życzliwościa i aprobatą, ze strony Druha Komendanta. Jestem szczęśliwy, iż będę mogł reprezentować Chorągiew i Hufiec nie tylko jako harcerz i instrukor, ale także jako rowerzysta i alpinista - amator. Dziękuje!
Patronat medialny(TELEWIZJA, RADIO):

TVP3                TELEWIZJA POLSKA S.A. ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU, oficjalnie objęła moją wyprawę patronatem medialnym.

Odpowiedź którą otrzymałem na moją prośbę.: "         Witam serdecznie i uprzejmie infmruję , że TVP 3 Białytsok obejmie Pana wyprawę na Kaukaz
Opieką medialną. Opieka medialna uprawnia do użycia logo TVP 3 Białystok na materiałach związanych z wyprawą , telewizja zaś umieści informacje o Panu i wyprawie na naszej stronie internetowej,a po powrocie zdjęcia i ewentualnie zaprosimy Pana do Gościa Dnia.
Pozdrawiam
Dorota Kukawksa"
  Więcej chyba nie muszę pisać:) Wszystko jasne

 

             W dniu 18 maja 2006 roku, RADIO JARD(89,2 FM), RADIO JARD II(103,9 FM) oraz Białostocka Telewizja Miejska(BTM) oficjalnie objęły patronat medialny nad wyprawą "KAUKAZ 2006". Z panem Eugeniuszem Trochimowiczem (dyrektor naczelny PW JARD), ustalilśmy szczegóły współpracy. Jeżeli uda mi się pozyskać sponsora na zakup telefonu komórkowego wraz z kartą do dzwonienia będę zdawał relacje do JARD-u i BTM - następnie Ci będą opowiadać na antenie jak przebiega "pedałowanie":) Obok zamieszczam oficjalne pismo, które otrzymałem w siedzibie powyższych mediów.

 

             Telewizja PTV, jest trzecią i ostatnią Stacją Telewizyjną w Białymstoku, która objęła moją wyprawe PATRONATEM MEDIALNYM. Podziękowania dla Marcina Rzonca, dziennikarza(Magazyn Sportowy)- pisemną prośbę o patronat wysłałem około godziny 19, a o 22 miałem juz od niego SMS-a z informacją, że się tym zajmie:)

 

 

Polskie Radio - Trojka

          Prawdziwe szczescie!!!:)
Zadzwoniła do mnie P. redaktor Hanka Bogoryja Zakrzewska Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia z propozycją i zapytaniem i czy wyraziłbym zgodę na wykonanie reportażu o mojej wyprawie na KAUKAZ. Dokladnie 30-31 maja(2 dni) P. redaktor ma Polskie Radio - Trojkaprzyjechac do Białegostoku w celu "zebrania materiału" . Reportaż będzie trwał około 15 minut i zostanie "puszczony" w Polskim Radiu - 3 (Trójce). NA CAŁA POLSKĘ:) Zobaczymy co z tego wyjdzie? -Czas pokaże. Może uda sie znaleźć jakiś "większych sponsorów"

 

 

Polskie Radio Białystok

          Polskie Radio Białystok objęło moje radio Patronatem Medialnym i na jej Antenie będzie możliwość posłuchania przebiegu wyprawy w czasie jej trwania. Dokladne szczegóły współpracy podam niedługo.

 

 

Radio Akadera          Radio Akadera (87,7 FM) jest moim kolejnym i ostatnim juz Patronem MEDIALNYM. Szczegolne Podziękowania kieruje w stronę Pana Dyrektora, Krzysztofa Polubinskiego, który okazał się niesamowicie otwarty na wszelskie propozycje odnosnie wyprawy "KAUKAZ 2006", w tym objecie jej Patronatem Medialnym przez RADIO AKADERA 87,7 FM. Na Antenie radia będzie można posłuchac relacji w trakcie trwania wyprawy! O szczegółach poinformuje wkrotce:) Dziękuje.!!
Patronat medialny (BIAŁYSTOK):

                  W dniu 17 maja otrzymałem odpowiedz w sprawie patronatu medialnego przez OFICJALNY portal miejski BIALYSTOK.pl. Pozdrawiam Pana Piotra, przesympatyczny czlowiek:)W ramach promocji otrzymałem torbe wielorazową na zakupy oraz smych BIALYSTOK.PL. Dziękuje!

 "Oficjalny portal miejski Białystok.pl obejmuje swoim patronatem Pana wyprawę na Kaukaz. Bardzo proszę kontakt osobisty celem uzgodnienia szczegółów.

Pozdrawiam Piotr Woroniecki

---------------------------------------------

Zespół Promocji Miasta
Redakcja portalu Białystok.pl
el. 085 878 6221
fax: 085 878 6038
e-mail: pworoniecki@um.bialystok.pl
www.bialystok.pl
----------------------------------------------"

 

              "ŻYCIE POLITECHNIKI" objęło patronatem medialnym moją wyprawę. Artykuł na łamach wydawnictwa zostanie opublikowany już wkrótce w numerze: kwiecień - czerwiec. Zapewniam, że, gdy tylko zostanie opublikowany -zeskanuje i 'podepnę' Link, by każdy zainteresowany mógł poczytac.

     

              Artykuł na białostockim portalu BIALYSTOKONLINE mozna przeczytać TUTAJ. W czasie trwania wyprawy, oraz po jej zakończeniu będzie cała 'masa' reportaży do przeczytania.

 

           Artykuł na białostockim portalu WROTAPODLASIA mozna przeczytać TUTAJ. W czasie trwania wyprawy, oraz po jej zakończeniu będzie cała 'masa' reportaży do przeczytania.

 

          Artykuły na białostockim portalu BSTOK.PL już niedługo będzie można poczytac. Cierpliwości:). W czasie trwania wyprawy, oraz po jej zakończeniu będzie cała 'masa' reportaży do przeczytania.

           Gazeta Współczesna w dniu 25 maja, ostatecznie zdeklarowała si , iż obejmie moją wyprawę PATRONATEM MEDIALNYM. GW jako białostocka gazeta - ma WYŁĄCZNOŚĆ do publikacji relacji w czasie trwania wyprawy, a takze materiałow(zdjęcia, reportaze, dziennik wyprawy) po jej zakonczeniu. Moim "opiekunem" będzie, bardzo dobrze znany w środowisku rowerzystów, IBIZ lub ZIBI:) (zależy od miejsca i osoby:) Tym samym chciałbym mu podziękować, iż zechciał się tym wszystkim zająć.... także za pomoc w uzyskaniu Patronatu tak prestiżowej Gazety - DZIĘKUJE!.
Patronat medialny :

 

      portal WYPRAWY.ONET.PL objął patronatem medialnym moją wyprawę, stając sie oficjalnym serwisem wyprawy. Teraz wszystko zależy ode mnie, kiedy wszystko zostanie opublikowane, ponieważ mam przygotować jeszcze pare artykułow o wyprawie, niezbędnych do rozpoczęcia współpracy z cenionym portalem.

                Artykuł na portalu SPORTÓW EXTREMALNYCH mozna przeczytać TUTAJ. W czasie trwania wyprawy, oraz po jej zakończeniu będzie cała 'masa' reportaży do przeczytania na jego łamach.

 

 

          Artykuły na PORTALU EXTREMALNYCH można już poczytac na głownej stronie portalu. Portal przeszedl 'REAKTYWACJE'DESIGNu. W czasie trwania wyprawy, oraz po jej zakończeniu będzie cała 'masa' reportaży do przeczytania.

"Oczywiście obejmiemy patronat nad Twoja wyprawą, a nawet zamieścimy
ogłoszenie w dziale newsroom, że szukasz sponsora jeśli Cię to
interesuje.

Serwis w nowej odsłonie będzie miał możliwość wstawiania opowieści
uzytowników, więc jak wrócisz to obiecaj, że napiszesz długie i bogate
opowiadanie :)

--
Z dużą dawką adrenaliny

Maciej Białek
Dyrektor Zarządzający

"

 

     portal PODROZNIK.NET objął patronatem medialnym moją wyprawę. Teraz wszystko zależy ode mnie, kiedy wszystko zostanie opublikowane, ponieważ mam przygotować jeszcze pare artykułow o wyprawie, niezbędnych do rozpoczęcia współpracy z portalem.

 

     GEOZETA.PL objęła moją wyprawę PATRONATEM MEDIALNYM, po wyprawie na stronach serwisu będzie można poczytac realacje, artykuly i reportaze oraz rzecz jasna, poogladac zdjecia. Dziękuje!

 

"     Pedro (19-05-2006 10:06)
Górski Świat (www.gorskiswiat.pl) także objął już patronat nad Twoją wyprawą "
Portal GORSKISWIAT.PL jest już moim ostatnim PATRONEM MEDIALNYM. Dziękuje za umieszczenie informacji o wyprawie na głownej stronie PORTALU! Dziękuje

                Otrzymałem e-mail z informacją od owego PORTALU, że z checią obejmą moją wyprawę PATRONATEM MEDIALNYM. Przyznam, że jestem mile zaskoczony, ponieważ nie wysyłałem żadnej prośby, ale REDAKTOR portalu zobaczył stronę mojej wyprawy i postanowił w ten sposób mnie wesprzeć. TResci wiadomości otrzymanego E-maila poniżej. Dziekuje!

"Witam,
na wstepie gratuluje pomyslu i odwagi!
pisze z Independent.pl Nie jestesmy wprawdzie typowym portalem turystycznym lecz kulturalnym, co nie zmienia faktu ze od pewnego czasu piszemy takze o podrozach, hobby i roznych kulturach swiata chetnie pomozemy w promocji trasy
Pozdrawiam
Bartek Rusinski"

 
Patronat medialny (ROWER):

 BIKEWORLD.PL


         Vortal rowerowy BIKEWORLD.PL oficjalnie został PATRONEM MEDIALNYM wyprawy KAUKAZ 2006. Co prawda już spory czas temu zakończyłem poszukiwania patronów lecz przez długi okres trwały rozmowy odnośnie warunków współpracy. Na jego stronach będzie można poczytać informacje o wyprawie i relacje po jej zakonczeniu. Dziekuje!

 

 

BIKEWORLD.PL


         Portal rowerowy WROWER.pl, czyli rowery od A do Z, oficjalnie objął moją wyprawę PATRONEM MEDIALNYM. Na jego stronach będzie można poczytać informacje o wyprawie i relacje po jej zakonczeniu. Dziękuje

 

CYKLOID - Kalendarz Polskich Wypraw Rowerowych XXI wieku

 

ROWEROWY BIALYSTOK
          ROWEROWY BIAŁYSTOK to portal, o tym wszystkim co dzieje się w białostockim światku rowerowym. Redagowany w wiekszosci i tworzony przez mojego kolegę z ZHP oraz życia codziennego:)(pozdrowienia dla MOCNIAKA). Portal, który cenię sobie szczególnie, gdyż czuje się jakbym sam go tworzył. Nie pomagałem przy jego powstawaniu, ale mimo tego mam jakis sentyment:) Dziękuje za patronat medialny.

KOLOROWERU
          Poratl KOLOROWERU.PL tak naprawde, był moim pierwszym PATRONEM MEDIALNYM, portalem internetowym, rowerowo-turystycznym.Po wyprawie będzie na nim mozna przeczytac relacje z wyprawy, reportaze, test SAKW CROSSO. Obecnie na stronie głównej portalu znajduje sie LOGO wyprawy KAUKAZ 2006. Dziękuje!
Sponsorzy głowni:

 

          Producent profesjonalnych sakw rowerowych Crosso udzielił mi bardzo korzystnego rabatu na zakup sakw, wora transportowego i bagażników. Gorące podziękowania dla Sebastiana za cenne wskazówki przed moja pierwszą rowerową podróżą na Bałkany 2005. Z sakw jestem niezmiernie zadowolony. Będę miał okazję po raz drugi pokatować to cudne rękodzieło rodem z Podlasia, z mojego rodzimego miasta! - A mówią, ze Polak nie potrafi robić dobrych rzeczy. Błąd! POLECAM SAKWY CROSSO! W dodatku wspieramy, drodzy rowerzysci, polska firmę!!!:).

 

          PPUH Duna, po raz drugi udostępnia mi gigabajt miejsca na swoim serwerze - na umieszczenie niniejszej strony i zdjęć z podróży. Firma jest niesamowicie pozytywnie nastawiona na rowerzystów:) Udzieliła także miejsca na ftp na wyprawę o Bałkanach, a także dla stowarzyszenia ROWEROWY BIAŁYSTOK oraz mase krytyczna. Szczególne podziękowania Administratorowi sieci Wojtkowi Mytnikowi. 

 

OUTDOOR EQUIPMENT

          Producent odzieży turystycznej postanowił wesprzeć "podróżnika - amatora" ze swojego miasta, jakim jest piękny Białystok:) Nie ukrywam - od firmy dostałem bardzo dużo, przynajmniej więcej, niż mi jest NIEZBĘDNE podczas tej wyprawy - dzięki temu podniosę jej komfort :) Dziękuje!:)Firma F7 PRO ma bardzo miłych ludzi na stanowiskach i pozytywnie zakręconego Pana Technologa - przegadaliśmy chyba z 30 minut o starym katalogu Alpinusa z 2001 roku, który był i jest moją obowiązkową lekturą do dnia dzisiejszego:) Co to były za czasy...jak ja podziwiałem ludzi, których relacje znajdowały sie w tym prospekcie....ale wracajać do rzeczywistośći....jeszcze raz DZIĘKUJE!

 
Sponsorzy:

 

 

Wydawnictwo Turystyczne Agencja TD           

Wydawnictwo Turystyczne Agencja TD udzieliła rabatu na zakup map w księgarni turystycznej "Mapy" [Białystok, ul. Bohaterów Monte Cassino 8 (Dworzec PKS) lokal nr 5 na antresoli]

 

 

Wydział Informatyki          Wydział Informatyki          Od Wydział u Informatyki Politechniki Białostockiej otrzymałem wsparcie finansowe. Szczegolne podziękowania śle Pani "Wioli" z dziekanatu. Przemila i wyrozumialaKobieta....Warto dodac, iz Pani WIola cieszy się sympatia wszystkich studentów:) Tak naprawdę dzięki niej otrzymałem wsparcie swojego Wydzial. :) Dziekuje!

                Sklep Rowerowy ROMED,Kołosowski JRK mieszczący sie przy ulicy kardynała Wyszyńskiego 2 lok . 8 dokona serwisu mojego wyprawowego roweru - UNIVEGI. A nie ukrywam, iż jest co naprawiać. Natychmiastowej wymiany wymagała: korba, kaseta, łańcuch...itd.itp:) Szczególnie podziękowania Konradowi Kołosowskiemu, który chciał i chce pomóc wyprawie. ROMED to sklep, w którym juz od co najmniej 2 sezonów serwisuje swój rower oraz dokonuję zakupu niezbędnych wcześniej częsci - jestem niezmierni zadowolony z ich usług, oferty. Rodzinny interes....wesprzyjmy go razem:) Dziękuje za wszystko!

 

          Firma produkująca przyczepki rowerowe EXTRAWHEEL zostala oficjalnie SPONSOREM "Samotnej wyprawy rowerowej na KAUKAZ 2006". Niestety do przejechania blisko 7000 kilometrow i zdobywania gór potrzeba całej "masy" sprzętu, którego nie zdołają pomieścic moje sakwy. Dodatkowko, dzięki produktowi firmy EXTRAWHEEL będę mógł odciążyc swój rower, który i tak waży wraz z sakwami około 50 kilogramów. Warto zwrócić uwage na fakt, ile waży "cacko" tej firmy:) - jedynie 4,8 kg - kto nie wie- jest to jedna z najlżejszych przyczepek rowerowych na świecie!Jej udźwig to az 30 kilogramów!Niesamowite!:) Dodatkowo gdy 'nawali'(czyt. scentruje) mi przednie koło, będe mogł je zamienić z tym z produktu EXTRAWHEEL!!.

Przyznam, że na razie jestem nią zachwcony...Test przyczepki, moje spostrzeżenia, ocena - na stronie wyprawy po powrocie:) Jeszcze raz Dziękuje!

 

          Firma PAJAK, produkująca sprzęt turystyczny została oficjalnie SPONSOREM mojej wyprawy. Został mi udzielony rabatu na zakup niezbędnego sprzętu podczas wyprawy. Chciałbym wspomnieć, iż pierwszy mój spiwór(10 lat temu) był własnie tej firmy (pamiętny jednokilogramowy,ale to była technologia:). Gdy wszedłem na strone Producenta byłem w szoku patrząc n Jego ofertę - sposób wykonania i jakość użytych materiałow pozbawiła mnie opini o PAJAKu jako "przeciętnej firmie" produkującej m.in plecaki czy inny sprzęt turystyczny.. W swoim życiu miałem okazje mieć styczność z takim sprzętem z różnych "półek" pod względem jakości. Pajak z pewnośćia jest ze swoim asortymentem,w czołowce firm na mojej liście:). Dziękuje!!

 

          Producent pokrowców do przewożenia rowerów i kół został oficjalnie SPONSOREM wyprawy KAUKAZ 2006. Firma ZATOR udzieliła mi rabatu na zakup swoich produktów. Na pewno sie przydadzą przy przekraczaniu niektórych granic na wschodzie np. za pomocą promu czy samolotu.. Za "bagaż" nie płaci sie dodatkowych pieniążków w przeciwieństwie do roweru. Cieszę się także, iż POLSKA firma chciała mnie wesprzeć, bo taka pomoc jest najcenniejsza - od SWOICH:) SWOI wspierajcie SWOICH:) Zapraszam do zapoznania się z ofertą produktów ZATORa. Bardzo dziękuje!

4zywioly - SKLADNICA HARCERSKA      Składnica Harcerska 4Żywioły, ufundowała mi, harcerzowi, instruktorowi ZHP, bluzę MATO, prototyp czapki ARMY bidon KUDU. Po wyprawie postaram się podzielić ze wszystkimi spostrzeżeniami o tym produkcie, ale już teraz widzę, że są solidnie wykonane. Dziękuje!

SPORT ADAM - SKLEP , SERWIS ROWEROWY          SKLEP i SERWIS rowerowy SPORT ADAM, udzielił mi darmowych, fachowych porad/instrukcji jak w razie awari roweru go naprawic a także jak posługiwać się "fachowymi"(klucz suportu, klucz od nypli) narzędziami, jakie będę miał podczas wyprawy. Przy okazji miałem możliwość przećwiczenia centrowania koła. Z zeszłorocznej wyprawy wiem, ze taka umiejętność jest bardzo przydatna:)

GP- BATTERIES zmien baterie na lepsze          Producent Baterii GB BATTERIES podarował mi akumulatorki , niezbędne podczas wyprawy. Zapomniałem wspomnieć o znakomitej ładowarce, które naładuje je w niecałę 30 minut! DLa mnie REWELACJA! DZIĘKUJe!

Sklep górski -SKALNIK z Wrocławia          Od sklepu górskiego SKALNIK otrzymałem

rabat na zakup przyrządów do gotowania oraz czołowki PETZL MYO5. Te rzeczy były mi niezbędne i musiałem je kupić, dzieki zniżce - nie miałem problemu -wystarczyły zebrane kieszonkowe!. Dziękuje.....dziękuje szczególnie Panu Grzegorzowi, który załatwał wszystko w dniu zamówienia, włącznie z wysyłką!. Polecam i dziękuje!        

INTERNETOWE CENTRUM ROWEROWE          Od Szefa - Pana Mikołaja Bakoniuka otrzymałem rabat na zakup wszystkich niezbędnych mi rzeczy. Dziękuje Tomkowi, pracownikowi, który przez 5 godzin pomagał, tłumaczył, wyjaśniał - DZIĘKUJE!. Podziekowania kieruje także na ręce Kamila Bakoniuka - to on e-mailował w celu umówienia się na spotkanie! Poza tym obsługa klienta w tym sklepie - jak dla mnie - REWELACJA!
Dziękuje....
Podziękowania:
Dziękuje 8 Szczepowi Drużyn Harcerskich i Zuchowych z Białegostoku za udostepnienie sprzętu biwakowego. STOKROTNE DZIĘKI!!!

Marcinowi Buchwejcowi: za czas poświęcony na stworzenie pieknego bannerka. Za bezinteresowna pomoc...przy okazji Waldkowi i Lukaszowi za 'krytyke' przy jego powstawianiu, ew. 'docinki' :)i mila atmosfere w różowym pokoju 524....:) STOKROTNE DZIĘKI!!!

Mirce Dudel - lektorce j. rosyjskiego na WSAP-ie- za pomoc w zdobywaniu wizy i wyjasnianiu czym jest Rosja. Przede wszystkim za szybka odpowiedz na e-mail, szczere chęci i fatyge. Niesamowicie dużo sie dowiedziałem. STOKROTNE DZIĘKI!!!:)

Mariuszowi L. z Czestochowy za pomoc w sprowadzeniu roweru....juz drugi raz!Bez niego nie mialbym na czym jezdzic:) mowa o kolezance 'Diablicy' (GIANT ATX 830) i koledze 'Stasiu' (Stevens X8). STOKROTNE DZIĘKI!!!

Seboo K. , Lukaszowi Z. i Emilowi K. , Pietuchowi:) za pomoc w 'zdobyciu' pieniążkow, 'użyczając' konta do sprzedania przedmiotów na serwisach aukcyjnych. STOKROTNE DZIĘKI!!!

Pani mgr Annie Leszczuk-Fiedziukiewicz (Rzecznik Prasowy PB, Redaktor 'ŻYCIA POLITECHNIKI'), za niesamowite zainteresowanie moją wyprawą oraz publikację artykulu o eskapadzie w 'ŻYCIU POLITECHNIKI', który niedlugo powinien sie ukazać. Przyznam, że nie wiedziałem, że tak mile Panie, a do tego równie piekne (!;p) pracują w sekretariacie Rektora. STOKROTNE DZIĘKI!!!

Panu mgr Piotrowi Klimowiczowi (nauczyciel WF w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu na PB, trener i 'prowadzący, szef' sekcji JUDO na PB-3 dan) za ogromną pomoc w zdobywaniu patronów medialnych, sponsorów, poprzez udostępnienie swoich materiałow, które sam wykorzystal przy organizowaniu swojej rowerowej wyprawy (NORWEGIA 2003). Warto wspomnieć o licznych wskazówkach np. by przed wyjazdem nabyć GLUKOZAMINĘ, dzięki której nie 'zatrę' stawów kolanowych, ponieważ dzięki niej organizm wytwarza więcej mazi w stawach. Za spotkania, i smaczną zieloną herbatę:), ponieważ poświecił mi pare ładnych godzin!! STOKROTNE DZIĘKI!!!
P.S. Gdyby ktoś miał czas, a przede wszystkim ochotę, to zapraszam na oficjalna strone internetową sekcji JUDO na Politechnie Białostockiej. Kliknij TUTAJ

Pani Lucynie Kowalczyk (kierwonik dziekanatu Informatyki na PB), za ciągłą, cierpliwą pomoc w wyjaśnaniu wszystkich wątpliowsci i moich pytań. Za to, że jeszcze jestem studentem Informatyki:) STOKROTNE DZIĘKI!!!

WSZYSTKIM tym, którzy trzymaja za mnie kciuki.

Sponsorom.

Rodzicom za najwiekszą pomoc....we wszystkim...BEZ NICH NIE BYŁO BY NIC, przede wszystkim MNIE, a co tu mówić o wyprawie! Wsparcie które od Was otrzymałem i cały czas otrzymuję jest bezcenne!!! RODZICE- DZIĘKUJE!!!

 

           

 

© banner 2006 by Marcin BUCHOO Buchwejc