samotna wyprawa rowerowa na KAUKAZ 2006 by Paweł Robinson Dunaj
  GALERIA

 

PO WYPRAWIE :)....zapewniam, że na pewno będzie co oglądać.

 
 

PRZYGOTWANIA - NAUKA OBSŁUGI PALNIKA

       Chciałbym pokazać jak przez 2 godziny(!) uczyłem się razem z EMILEM "odpalać" palnik na paliwa płynne firmy Primus - model Multifuel. Jeżeli ktoś myśli, że rozpalenie takiego urządzenia to prosta sprawa oraz, że wygląda to tak samo jak w przypadku gazu - to chyba nie wie co "wygaduje". Cieszę się, że miałem "pomocnika", bo przyznam, że zwątpiłem w to, czy teurządzenie w ogole działa. Nie jestem w stanie policzyć ile było prób jego uruchomienia, ile zrezygnowania...a jaka radość, gdy po wielu porażakach - nagle zaczął działać. Szczęscia nie było końca. Zdjęcia można obejrzeć klikając na zdjęcie obok lub TUTAJ,

P.S. Podziekowania dla internetowego sklepu górskiego - SKALNIK, oraz Robertowi i ANI(www.ku-sloncu.org)(od których jeszcze dostałęm KOCHERY!:), dzięki którym mogę mieć ten palnik w całości.
 

PRZYGOTWANIA - WARSZAWA: RADIO, AMBASADY

       Wyjazd do Warszawy w celu dopełnienia formalności - odnośnie uzyskania wiz wjazdowych do takich krajów jak ROSJA i IRAN. Przy okazji zdjęcia z audycji radiowej w Polskim Radiu BIS. Wystarczy kliknąć na fotkę obok, lub TUTAJ.

 

 
 

PRZYGOTWANIA -"IMPREZA RODZINNA" na działce

       Parę zdjęć z dzisiejszych(10 czerwca 2006) )prac na działce można obejrzeć klikając na fotkę obok, lub TUTAJ.

 
 

BAŁKANY 2005 -WWW.BALKANY.DUNA.PL

       Prawie rok po wyprawie udostępniam większość moich zdjęć z BAŁKAN . Część z nich opublikował już mój współtowarzysz z podróży - Kamil, ale jak napisałem, to była tylko część. Teraz wrzucam 90 % fotek. Zdjęcia zostały wykonane aparatem, typu "camera-idioten", więc wszystie pretensje, że są nudne, zachowajcie dla siebie:) . Napisze tylko w skrócie o naszej eskapadzie. Wyprawa trwala 14 dni, przejechałem okolo 2300 kilometrow via: Słowacja, Węgry, Austria, Słowenia, Chorwacja.

Polska - Słowacja
Słowacja - Węgry - Austria - Węgry - Słowenia
Słowenia
Słowenia - Chorwacja
Chorwacja - Węgry - Słowacja
Słowacja
 

  EXTRAWHEEL - najlżejsza na świecie przyczepka rowerowa!

    W dniu 1 czerwca 2006 r otrzymałem paczkę od SPONSORA wyprawy - EXTRAWHEEL, z jednokołową przyczepką rowerową. Pare sekund po zamknięciu drzwi za kurierem usłyszałem kolejny dzwonek do drzwi:). Akurat wpadł mnie odwiedzić kolega :) - razem rozpakowaliśmy przesyłkę i 'zmontowaliśmy' przyczepkę. Zdjęcia z tego historycznego wydarzenia można obejrzeć klikając TUTAJ lub na powyższe zdjęcie. Zapraszam!

P.S. Przy okazji chciałem jeszcze raz podziękować SPONSOROWI tejże przyczepki - dla firmy EXTRAWHEEL - jej producentowi. Dziękuje!
 

Photo Number 1  JUMPreza 2006 - SOKOLE, czyli skoki z mostu.

    Klikajac na powyzsze zdjecie mozecie obejrzec zdjecia z ostatniej JUMPrezy, czyli SOKOLA 2006 r.
Co to jest JUMPreza?: Jest to 2-3dniowy wypad, a juz nawet cykliczna impreza(od 4 lat), do Puszczy Knyszynskiej, organizowany przez Robinsona.
Po co?: Celem jest relaks w trakcie nauki oraz podniesnie poziomy adrenaliny w organizmie, poprzez SKOKI, zjazdy na linach,
tyrolke i wielu innych dziwnych rzeczach, o jakich laik nawet nie slyszal.
"Liny" to tak naprawde PRETEKST by ROBINSON mogl zebrac przynajmniej czesc swojej paczki, kt. ma okazje widziec 1-2 razy do roku.

Dla wielu z ogladajaych, zdjecia moga wydawac sie nudne, wrecz zenujace, ale tak naprawde to galeria dla tych co byli, co chca powspominac wypad.
Wybranie najfajniejszych zdjec z 1000 sztuk ( ponad 1,5 GB) bylo niemalym wyzwaniem, zatem prosze o wyrozumialosc, jezeli cos sie komus nie podoba.

 

SYLWESTER 2005/2006 -Włochy/Francja

       A na razie pare fotek z wypadu do WŁOCH i FRANCJI. Sylwester 2005/2006:(nieudana próba zdobycia Gran Paradiso 4061 m.n.p.m i Mont Blanc 4810 m.n.p.m-nawet nie rozpoczynaliśmy ataku)

dzień pierwszy
dzień drugi
dzień trzeci
dzień czwarty
dzień piaty
dzień szósty
ZAPRASZAM!!!

© banner 2006 by Marcin BUCHOO Buchwejc