samotna wyprawa rowerowa na KAUKAZ 2006 by Paweł Robinson Dunaj
 

Historia
POMÓŻ WYPRAWIE (POMOC)

        Ukończyłem dział POMOC. Zapraszam do zapoznania sie z nim. Ponadto dzisiaj.....pozyskałem ostatniego już PATRONA MEDIALNEGO, którym jest GAZETA WSPÓŁCZESNA oraz SPONSORA - sklep rowery ROMED, Kołosowski JRK mieszczącego się przy ulicy kardynała Wyszyńskiego 2 lok . 8. Szczegóły w dziale SPONSORZY.

UWAGA! Jeżeli podoba Ci się strona, ewentualnie sam pomysł wyprawy to zagłosuj proszę na mnie, klikając na dole strony na BANNER: "WYPRAWY ROWEROWE". Dziękuje!:)

dodane 26 maja 2006
SPONSOR (SPONSORZY)

      Sklep Rowerowy ROMED,Kołosowski JRK mieszczący sie przy ulicy kardynała Wyszyńskiego 2 lok . 8 dokona serwisu mojego wyprawowego roweru. A nie ukrywam, ze jest co naprawiac. Natychmiastowej wymiany wymagała: korba, kaseta, łańcuch...Dziękuje! Szczegóły współpracy w dziale SPONSORZY.

dodane 26 maja 2006
SPONSOR (SPONSORZY)

     Gazeta WSPOŁCZESNA jest jedyną Gazetą w Białymstoku, która objęła Patronatem Medialnym moja wyprawe "KAUKAZ 2006". Gazeta Współczesna ma także wyłączność na przekazywanie informacji w trakcie wyprawy...jako gazeta. Był t jeden z warunków współpracy. Jeżeli chcialbyś wiedzieć więcej to zapraszam do działu: SPONSORZY

dodane 25 maja 2006
AKTUALIZACJA, POMÓŻ WYPRAWIE (POMOC)

        Od dzisiaj, tj. śoda, 24 maja 2006 roku zaczynam oficjalnie poszukiwać SPONSORÓW. W tym celu powstał specjalny dział POMOC, w kt. opisuję jak i kto mogłby pomóc, "Samotnej Wyprawie Rowerowej na Kaukaz 2006j". Jest na razie w"fazie testowej"- caly czas mysle nad tym jak ma wyglądac.Tym samym zakończyłem poszukiwanie PATRONÓW MEDIALNYCH. Zapraszam do zapoznania się z "nowościami" i dziękuje za jakąkolwiek pomoc. Dodatkowo nastąpiły takie zmiany jak:

 • POMOC- nowy dział...dopiero powstaję...na razie wstęp..Proszę o cierpliwość
 • HISTORIA- nowy dział, w kt. znajdują się "stare" informacje z "GŁOWNEJ"
 • ROWERY - zdjęcia i opisy niektorych częsci rowerowych...tylko początek
 • SPRZĘT - dodane zdjęcia, dodane nowe rzeczy.
 • WYPRAWA - zmieniony dół strony. Nowe fotki, lista zaplanowanych szczytów
 • SPONSORZY - nowi PATRONI i SPONSORZY:)
 • LINKI - LOGO do UMIESZCZENIA na Twojej stronie WWW.

PLANY:

 • GŁÓWNA - możliwosc komentowania każdego NEWSa
 • GALERIA - Publikacja, zdjęć z zeszłorocznej wyprawy rowerowej na BALKANY 2005, których nikt poza mną i moim współtowarzyszem, Kamilem, nie widział:) Moim zdaniem bardzo ciekawe:)
 • PRZYGOTOWANIA-jak szukam sponsorów
 • ROWERY - dokończenie opisu wszystkich części..teraz jest tylko MARNY poczatek:)

dodane 24 maja 2006
SPONSOR (SPONSORZY)

      Wydział Informatyki, w osobie Pana Dziekana tegoż Wydziału - prof. dr hab. Leona Bobrowskiego udzielił mi wsparcia finansowego. Szczegóły współpracy w dziale SPONSORZY. Jeszcze raz dziękuje!

dodane 24 maja 2006
PATRON MEDIALNY(SPONSORZY)

      Radio Akadera z wielką chęcia objęło PATRONAT MEDIALNY nad moją wyprawę. Serdecznie dziękuje P. Dyrektorowi, który jest niesamowicie miłym człowiekiem:)Szczegóły współpracy w dziale SPONSORZY. Jeszcze raz dziękuje!

dodane 24 maja 2006
PATRON MEDIALNY(SPONSORZY)

      Rowerowy portal internetowy "KOLOROWERU.PL" oficjalnie objął moją wyprawę rowerową PATRONATEM MEDIALNYM. Szczegóły współpracy w dziale SPONSORZY. Jeszcze raz dziękuje!

dodane 23 maja 2006
Aktualizacja 22.05.2006

        Przepraszam, za to, że od czwartku nie zaktualizowalem strony, ale musiałem zająć sie nieszczęsnymi pismami z prośbą o patronat i sponsoring. Przyznam,ze biurokracja jest przerażająca. W dniu dzisiejszym zaktualizowałem trzy działy....A dokładniej:

 • WYPRAWA - dodałem MAPKE zaplanowanej trasy oraz krótki komentarz do niej.
 • ROWERY - na dole strony:)Sami zobaczcie
 • we wszystkich DZIAŁACH zmienilem BANNER(LOGO) . Co prawda to szczegół, ale moim zdaniem "znaczący". Mianowicie został dodany napis "białystok".
 • SPRZĘT - lista potrzebnego sprzętu, oraz lista rzeczy, jakie "pojadą ze mną".

dodane 22 maja 2006
PATRON MEDIALNY(SPONSORZY)      

       Podlaska Telewizja oficjalnie objęła moją wyprawę patronatem medialnym. Tym samym moja wyprawa posiada trzy, aż trzy, bo jedyne stacje telewizyjne w Białymstoku.:)Szczegóły współpracy w dziale SPONSORZY. Dziękuje!

dodane 21 maja 2006

 
PATRON MEDIALNY(SPONSORZY)      

        Radio Białystok, oficjalnie objęła moją wyprawę patronatem medialnym. Szczegóły współpracy w dziale SPONSORZY.

dodane 21 maja 2006

 
PATRON MEDIALNY(SPONSORZY)      

      "Geozeta- czytaj o niezwykłych podróżach!". Serwis Geograficzno-Podróżniczy ,także objął patronatem medialnym moją wyprawę. Więcej informacji w dziale SPONSORZY. Zapraszam także na stronę Patrona. Adres można znaleźć na dole tej stronu lub we wcześniej wspomnianym dziale. Dziękuje!

dodane 20 maja 2006
PATRON MEDIALNY(SPONSORZY)      

      "Górski świat" objął patronatem medialnym moją wyprawę, pisząc na swojej stronie: "Serwis Górski Świat jest oficjalnym patronem medialnym
Samotnej wyprawy rowerowej na KAUKAZ 2006 - Paweł Robinson Duna
j". Więcej informacji w dziale SPONSORZY. Zapraszam także na stronę Patrona. Adres można znaleźć na dole tej stronu lub we wcześniej wspomnianym dziale. Dziękuje!

dodane 19 maja 2006
PATRON HONOROWY!!!(SPONSORZY)      Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka ZHP

        Jestem rad, iz tak jak w trzecim punkcie prawa harcerskiego "harcerz.... niesie pomoc bliźnim" Druh Komendant, Andrzej Bajkowski, pomógł i pomaga mi obejmując moją wyprawę - "KAUKAZ 2006" patronatem honorowym. Ja, tym samym, jako harcerz od przeszło 10 lat, oraz instruktor zarazem, mogę reprezentować swój Hufiec oraz Chorągiew Białostocką, nie tylko jako harcerz, ale i rowerzysta i alpinista- amator. Dziękuje

dodane 18 maja 2006PATRON HONOROWY!!!(SPONSORZY)      

Duszpasterstwo Akademickie

     Za zgodą i aprobatą duszpasterza akademickiego księdza Jarosława Grzegoryczka - CENTRALNY OŚRODEK DUSZPASTERSTWA AKADEMICKIEGO, przy parafii Wniebowzięcia NMP w Białymstoku, oficjalnie obejmuje patronat honorowy nad moją samotną wyprawą rowerową na Kaukaz:) Czuję sie zaszczycony z faktu, iż mam poparcie wspólnoty do której należę. Dziękuje:)

dodane 18 maja 2006
PATRON MEDIALNY(SPONSORZY)   

       TELEWIZJA POLSKA S.A. ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU, oficjalnie objęła moją wyprawę patronatem medialnym. Szczegóły współpracy w dziale SPONSORZY.

dodane 18 maja 2006
PATRON MEDIALNY(SPONSORZY)      

Radio Jard, Radio Jard II, BTM  Pismo

        W dniu dzisiejszym otrzymałem oficjalne pismo odnośnie objęcia patronatem medialnym mojej wyprawy przez: Radio Jard (89,2 FM), Radio Jard II (103,9 FM)oraz Białostocka Telewizję Miejska (BTM). Skan oficjalnego pisma oraz szczegóły Radio Jard, Radio Jard II, BTMwspółpracy znajdują sie w dziale SPONSORZY.

 

 

 

dodane 18 maja 2006
Aktualizacja 17.05.2006

        W dniu dzisiejszym zaktualizowałem takie działy jak SPONSORZY, O MNIE(zagraniczne podróże) oraz LINKI dodając nowe informacje. Natomiast, w każdym dziale uporałem się z jedną wielkością czcionki oraz błędami związanymi z 'ogonkami' (polskimi znakami), które występowały w związku ze złym kodowaniem.

W piątek, tj. 19.05.2006 dokonam aktualizacji działow:

 • WYPRAWA - dodam mapkę z przybliżoną trasą oraz dokładną listą szczytów, kt. zamierzam zdobyć. Nastąpi także zmiana krajów docelowych z przyczyn niezależnych ode mnie.
 • PRZYGOTOWANIA - zapomniałem napisać o tym jak szukam SPONSORÓW
 • ROWERY - ukażą się dokładne zdjęcia moich 2 rowerów, opiszę dokładnie każdą ich część

P.S. Gdyby ktoś znalazł jakieś błędy ortograficzne, czy 'krzaki' związane z kodowaniem czy po prostu 'masło maślane' proszę o kontakt.

dodane 17 maja 2006
PATRON HONOROWY!!!(SPONSORZY)      

      Jestem niesamowicie szczęśliwy, iż uzyskałem poparcie swojej Uczelni. Moja wyprawa odbędzie sie pod honorowym patronatem Politechniki Białostockiej. Mogę w ten sposób reklamować swoją uczelnię nie tylko jako student, ale także jako rowerzysta i alipinista-amator:).

     Oprócz tego, największa Uczelnia w regione, oraz sam P. Rektor prof. zw. dr hab. inż. Joanicjusz Nazarko udzielił mi , znacznego, wsparcia finansowego, które pokryje w częsci zdobycie wiz: do Rosji, Iranu, Armenii, Turcji. Dziękuje!.

dodane 16 maja 2006
PATRON MEDIALNY(SPONSORZY)      

      "ŻYCIE POLITECHNIKI" objęło patronatem medialnym moją wyprawę. Artykuł na łamach wydawnictwa zostanie opublikowany w numerze: kwiecień - czerwiec. Serdecze podziękowania pani mgr Annie Leszczuk-Fiedziukiewcz (Rzecznik Prasowy PB). Więcej w dziale SPONSORZY.

dodane 16 maja 2006
PATRONI MEDIALNI -RADIO JARD(SPONSORZY)      

      Otrzymałem propozycję objęcia PATRONATEM HONOROWYM mojej WYPRAWY 'KAUKAZ 2006' przez radio JARD. Szczegóły odnośnie współpracy w dziale SPONSORZY.

 

dodane 16 maja 2006

 
samotna wyprawa rowerowa na KAUKAZ 2006 by Paweł Robinson Dunaj

PATRONAT HONOROWY:

podlaski urząd wojewódzki
Patroni medialni:
ZAGŁOSUJ NA MNIE!

TopLista - Wyprawy Rowerowe
TELEWIZJA:

TELEWIZJA POLSKA S.A. ODDZIAŁ W 
BIAŁYMSTOKU

Białostocka Telewizja Miejska

Radio Białystok
RADIO:

STUDIO REPORTAŻU I DOKUMENTU PR SA

radio JARD

radio JARD2

Radio Białystok

Radio Akadera
Gazeta :

GAZETA WSPÓŁCZESNA
PORTALE - ROWER: 

BIKEWORLD

Wrower.PL

CYKLOID - Kalendarz Polskich Wypraw Rowerowych XXI wieku

Kolo Roweru
PORTALE :

GORSKI SWIAT

GEOZETA

INDEPENDENT
BIAŁOSTOCKI P.M.:

ROWEROWY BIALYSTOK
Sponsorzy:


Wydawnictwo Turystyczne Agencja TD

Wydział Informatyki Wydział Informatyki

Extrawheel - jednokołowe przyczepki rowerowe :: bicycle trailers

sklep rowerowy ROMED

PAJAK - sprzęt turystyczny

ARNIK.COM.PL - sklep rowerowy

4zywioly - SKLADNICA HARCERSKA

ZATOR-producent pokrowcow rowerowych

SPORT ADAM - SKLEP , SERWIS ROWEROWY

GP- BATTERIES zmien baterie na lepsze

OUTDOOR EQUIPMENT

Sklep górski -SKALNIK z Wrocławia

DO INII i jeszcze dalej - strona ROBERTA i ANI

INTERNETOWE CENTRUM ROWEROWE

Robert's Outdoor Equipment

 

 

© banner 2006 by Marcin BUCHOO Buchwejc