samotna wyprawa rowerowa na KAUKAZ 2006 by Paweł Robinson Dunaj
 

Główna

Wspaniały ksiądz:)
      
Wspaniały ksiądz:) - co tu urkywać. Chyba wszyscy wiedzą, że jestem ministrantem, lektorem w Katedrze Białostockiej. Nasz opiekun, czyli nasz Ksiądz Jurek Szymański pomógł mi w zakupie trzech rzeczy!! Komuś może wydawać się to mało, ale przyznam, że jedną noc nie przespałem myśląc własnie o tym jak te trzy rzeczy kupic. Mam tu na myśli ŁAPAWICE PUCHOWE(RĘKAWICE), BUTKI PUCHOWE i KASK ROWEROWY! Od nich może zależeć, nawet moje życie...dziwne? NIE!! Po kolei..

  • BUTKI PUCHOWE - w nocy temperatury spadają do 20 stopni poniżej zera. Nie chciałbym tak jak moja koleżanka w tym roku w ALPACH mieć obawy czy będą jej amputować palce czy jednak da się je uratować?. Całe szczęscie wszystko zakończyło się dobrze, ale ja takiej sytyuacji nie chciałbym mieć. W tych butkach odmrożenie palców graniczy z cudem....ale nie ma rzeczy niemożliwych:)

  • Rękawice puchowe (łapawice) - Zawsze, ale to zawsze marzłem w kończyny górne - teraz już nie powininenem - sprzęt do 50 stopni poniżej zera zrobi swoje:)Miałem obawy, ze pojadę w najzwyklejszych łapawicach z CORDURY + wewnetrzne rękawice polarowe...ale szczęście juz nie!!

  • kask - już dwie stłuczki: rowerzysta kontra samochod, miałem własnie jako rowerzysta. Niezbyt miłe wspomnienie, w każdym bądz razie miałem szczęscie i nic się nie stało...Tutaj ryzykować nie warto. Przy okazji moj kolega KAMIL, więcej mi nie "dokopie", że cały czas powtarzałem, że KASK jest najważniejszy a sam nigdy go nie miałem - teraz mam - ale tylko dzięki pomocy, bo sam bym jeszcze długo, długo nie kupił wink

dodane 28 Jun 2006
0 komentarz
Dodaj komentarz - COS CI LEŻY NA SERCU?:) OPISZ TO! - DZIĘKI! :)

imię/ksywka:

emotikony:

smile wink tongue laughing sad angry crying 
 

Panel Administracyjny
© banner 2006 by Marcin BUCHOO Buchwejc