samotna wyprawa rowerowa na KAUKAZ 2006 by Paweł Robinson Dunaj
 

Główna


POLSKIE RADIO BIS - REPORTAŻ - "Wyprawa Robinsona - ŚCIĄGNIJ


      KOLEJNY RAZ"POWTÓRKA Z HISTORII": Dzięki Tomkowi Hozakowskiemu, koledze z roku mam już dzisiejszy reportaż na komputerze w postaci pliku MP3. Kto nie słuchał ...a chciałby... to może sciągnąc - PONIŻEJ.

http://robinson.w.duna.pl/reportaz/bis2.mp3 (6,42 mGb = 7:26 min) (kliknij prawym klawiszem myszy i "ZAPISZ ELEMENT DOCELOWY JAKO")

Tomku...DZIĘKUJE(kolejny raz)!


dodane 26 Jun 2006

UBEZPIECZENIE


     Tak jak myślałem. Ubezpieczenie dla kogoś takiego jak JA - jest,niestety, bardzo drogie. Ja - czyli samotnego rowerzysty, który jedzie na bliski wschód. Dane te podaję jako ciekawostka dla osób, które w przyszłości chciałyby się wybrać w podobna podróż( po wyprawie będzie dział PORADY i INFORMACJE - tam będzie wszystko... m.in właśnie to).
Ubezpieczenie na 62 dni od nieszcześliwych wypadków i wszystko to co związane z leczeniem to koszt 336 PLN, a na 62 dni od pobicia, kradzieży na kwotę 5.000 zl (czyli tyle co nic) to wydatek 280 PLN. Straszne pieniądze, ale nie mam wyjścia

Pozdrawiam!


dodane 26 Jun 2006

WIZA IRAŃSKA - JEST     Bez najmniejszych problemów udało się uzyskać wizę wjazdowa do IRANU. Ważna jest już, bo od 18 czerwca. Do kraju Persów, będę mógł wjechać w okresie 20 lipca - 20 sierpnia. Najprawdpodobniej gdzieś w Iranie spotkam się z Robertem i Ania(www.ku-sloncu.org) i być może z najprawdziwszym Irańczykiem z Teherańskiej Gazety, który prawdopodobnie będzie chciał zrobić jakiś materiał o wyprawie - możliwosc poczytania, będzie jedynie w TEHERANIE:)


dodane 26 Jun 2006

"ŻÓŁWIE TEMPO..."

      Nie ma to jak SZYBKIE załatawianie w URZĘDACH, czy to MIEJSKIM, MARSZAŁKOWSKIM czy nawet WOJEWÓDZKIM....
Na osłodę w związku z "przekrętami" wizy rosyjskiej otrzymałem telefon z Urzedu Wojewódzkiego, że objął on moją wyprawe patronatem honorowym...OSTRO winkDobrze, ze nie zadzwonili jak już bym był na Ukrainie....:) Całkowicie zapomniałem, że zaniosłem tam takową prośbę - bo było to dawno dawn temu...(za siedmioma.....)bo dokladnie 23 maja...ponad MIESIĄC czasu było rozpatrywane moje podanie...NIC DODAĆ NIC UJĄĆ. OSĄDZCIE SAMI...

P.S. Jednak "cierpliwość" popłaca i Urząd zasponsoruije 2 GB karte Compact Flash do mojego nowego aparatu! smile


dodane 26 Jun 2006

aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

     Człowiek nie spał ostatnich trzech nocy(!) z obawy, ze może nie dostać wizy, a jezeli juz to zaplacić extra 400 zl!, zaangażował 9 różnych osób by wszystko dzisiaj załatwić. Wyjazd w czwartek, a okazało się, że WIZA ROSYJSKA jest źle wydana! TAK! DOKLADNIE! Jednak pomylili się W Ambasadzie! Ile to zdrowia kosztowała, masy nerwów a to jeszcze nie koniec...OKAZAŁO się, że w Ambasadzie mogą wydać od ręki, albo na czwartek, albo dopiero 3 lipca!!!!!!
Wszystko będzie zależało od tego, czy im się chce czy nie crying - a i tak TRZEBA zaplacic za dodatkowe spotkanie z KONSULEM!! SZOK!!

Siedze, klepie w tą klawiaturę i nie wiem co o tym wszystkim myślec. crying


dodane 26 Jun 2006 

Panel Administracyjny
© banner 2006 by Marcin BUCHOO Buchwejc