samotna wyprawa rowerowa na KAUKAZ 2006 by Paweł Robinson Dunaj
 

Główna


PALNIK( GALERIA)


         W galerii, w formie zdjęć, chciałem pokazać jak przez 2 godziny(!) uczyłem się razem z EMILEM "odpalać" palnik na paliwa płynne firmy Primus - model Multifuel. Jeżeli ktoś myśli, że rozpalenie takiego urządzenia to prosta sprawa oraz, że wygląda to tak samo jak w przypadku gazu- to chyba nie wie co "wygaduje". Cieszę się, że miałem "pomocnika", bo przyznam, że zwątpiłem w to, czy To urządzenie w ogole działa. Nie jestem w stanie policzyć ile było prób jego uruchomienia, ile zrezygnowania...a jaka radość, gdy po wielu porażakach - nagle zaczął działać. Szczęscia nie było końca. Zdjęcia można obejrzeć klikającTUTAJ lub przechodząc do działu GALERIA.


P.S. Podziekowania dla internetowego sklepu górskiego - SKALNIK, oraz Robertowi i Ani(www.ku-sloncu.org)(od których dostałem jeszcze widoczne na zdjęciach KOCHERY!:), dzięki którym mogę mieć ten palnik w całości.


dodane 24 Jun 2006

4 żywioły - Składnica harcerska( SPONSORZY)

      Otrzymałem paczkę z rzeczami od SPONSORA - składnicy harcerskiej - 4 żywioły. Jest mi niezmiernie miło, że "swoi" chcieli wesprzeć "swojego". W ramach sponsoringu otrzymałem: koszulkę MATO, prototyp nowej czapki ARMY oraz bidon KUDU.
Dziękuje!


dodane 24 Jun 2006

SPRINT ( SPONSORZY)

     Wyprawa rowerowa KAUKAZ 2006, ma kolejnego SPONSORA - Podlaskie Centrum Rowerowe - SPRINT, czyli po prostu SKLEP ROWEROWY "SPRINT", mieszczącego się przy ulicy Sienkiewicza 81/3. Nikt mi nie uwierzy, jeżeli napiszę, że wczoraj przebywałem w nim od godziny 13 do 18.20(sklep jest otwarty do 18stej). Było tak dużo spraw, rzeczy do "załatwienia" i kupienia, że musiało to tyle trwać. Tyle godzin w sklepie rowerowym, jest moim bezapelacyjnym życiowym rekordemwink. Od Szefa - Pana Mikołaja Bakoniuka otrzymałem rabat na zakup wszystkich niezbędnych mi rzeczy. Dziękuje Tomkowi, pracownikowi, który przez 5 godzin pomagał, tłumaczył, wyjaśniał - DZIĘKUJE!. Podziekowania kieruje także na ręce Kamila Bakoniuka - to on e-mailował w celu umówienia się na spotkanie! Poza tym obsługa klienta w tym sklepie - jak dla mnie - REWELACJA!

W CZYTAJ WIĘCEJ 3 fotki ze sklepu....nic szczególnego:)


dodane 24 Jun 2006

GAZETA WYBORCZA - "Jest ryzyko, jest zabawa"

      Po raz drugi o artykule w gazecie, dowiedziałem się od innej osoby, niż autora. Tym razem uprzedził mnie Wojtek Koronkiewicz, dzięki któremu udało mi się kupić, dość późno - piątkowe wydanie Gazety WYBORCZEJ. Jeżeli ktoś chciałby poczytać, co zostało napisane, to zapraszam poniżej:)

CZĘŚĆ ARTYKULU W WYDANIU ELEKTRONICZNYM:
http://miasta.gazeta.pl/bialystok/1,35235,3435260.html

SKAN ARTYKUŁU http://www.kaukaz.duna.pl/grafika/media/wyborcza.jpg


dodane 24 Jun 2006 

Panel Administracyjny
© banner 2006 by Marcin BUCHOO Buchwejc