samotna wyprawa rowerowa na KAUKAZ 2006 by Paweł Robinson Dunaj
 

Główna


LUDZIE DZIĘKUJE! 10.000 odwiedzin!

       DZIĘKUJE!!
DZISIAJ licznik w STATYSTYKACH strzelil ponad 10 tys odwiedzin strony w niecałe 2 miesiące. Jestem niezmiernie szczęśliwy - przynajmniej dla mnie to wielki sukces, ponieważ strona powstała tylko i wyłącznie dla WAS - a Wy ja odwiedzacie, przeglądacie i czytacie!. Jeszcze raz dziękuje - bo to wszystko dzięki WAM! smile

P.S. TROCHĘ HISTORII: strona WWW.KAUKAZ.DUNA.PL ruszyła dokładnie 24 kwietnia 2006 roku , a już dzisiaj tyle odwiedzin(21 czerwca 2006 r.)....dzieki!:)


dodane 21 Jun 2006

REPORTAŻ - SCIĄGNIJ( SPONSORZY)

      Dzięki Tomkowi Hozakowskiemu, koledze z roku mam już dzisiejszy reportaż na komputerze w postaci pliku MP3. Kto nie słuchał ...a chciałby... to może sciągnąc - PONIŻEJ.

http://robinson.w.duna.pl/trojka.mp3 (12,6 mGb) (kliknij prawym klawiszem myszy i "ZAPISZ ELEMENT DOCELOWY JAKO")

Tomku...DZIĘKUJE!

P.S. TYTUŁ REPORTAŻU: " "DWA MIESIĄCE SAMOTNOŚCI"


dodane 21 Jun 2006

GAZETA WYBORCZA...

      Na dniach w Gazecie wyborczej ma się ukazać "zapowiedź" wyprawy KAUKAZ 2006. Fajne jest to, że sama Pani Redaktor zadzwoniła z zapytaniem czy wyraziłbym na taką publikację zgodę:) (BYNAJMNIEJ GW nie jest patronem medialnym!) Niestety nie wziąłem żadnego namiaru na ową Panią....po co o tym piszę? Nie wiem kiedy będzie publikacja. Gdyby ktoś trafił na ten artykuł to proszę o info...chciałbym mieć taki wycinek z gazety na pamiątkę(pokazać potomnym:)


dodane 21 Jun 2006

DZISIAJ godz 22.05 POLSKIE RADIO - TRÓJKA - REPORTAŻ

     Dzisiaj o godzinie 22.05 lub 22.10 będzie można posłuchać reportażu o wyprawie KAUKAZ 2006, wykonanego przez HANIE BOGORYJĄ ZAKRZEWSKĄ. Zapraszam do posłuchania. OCZYWISCIE w POLSKIM RADIU - "TRÓJKA" (96,0 FM - BIAŁYSTOK)

Fale na jakich można posłuchac TRÓJKI w innych miastach znajdziecie tutaj: http://www.polskieradio.pl/trojka/ramowka/


dodane 21 Jun 2006 

Panel Administracyjny
© banner 2006 by Marcin BUCHOO Buchwejc