samotna wyprawa rowerowa na KAUKAZ 2006 by Paweł Robinson Dunaj
 

Główna


Piękno WYPRAW!

     W życiu miałem możliwość zasmakowania atmosfery przed wieloma różnymi wyjazdami i tego co się na nich dzieje...ale nigdy tego co "doznaję" teraz....przed KAUKAZEM 2006....A mianowicie.....Poznałem, żeby nie skłamać, setki ludzi...setki wspaniałych ludzi. Czy to przez GG, telefon czy na "żywo". Dzisiaj miałem okazję się spotkać ze wspaniałą kobietą (nieoficjalnie powiedziałbym "tak równą babką, że hej" wink ) 'szefową' FREE MEDIA - Agnieszką (wykonuje reportaże, artykuły do różnych ogólnopolskich gazet), która zapisała kolejne dwie kapitalne godziny w " moim życiorysie". Pomijając "pisanie" artykułu przez nią pogadaliśmy sobie(chyba o wszystkim i o niczym), ale w jakiś taki 'spontaniczny' sposób - tak jakby człowiek spotkał "bratnią duszę" do rozmowy:) Było fajnie, miło, wesoło i w ogóle:) Dzięki Aga....POZDRAWIAM!!!


dodane 14 Jun 2006

Pozostało 16 dni do wyjazdu

        Pozostało 16 dni do wyjazdu...:)Ależ to brzmi. winkPrzyznam, że już się nie mogę doczekać, dnia w którym będę mógł zapomnieć o kłopotach dnia codziennego, a martwić się tylko czy "noga będzie podawać":). Żyję już tylko tym wyjazdem. Tylko tak jak zwykle to u mnie bywa - pakowanie....kilkanaście minut przed samym wyjściem. Muszę przyznać, że pierwszy raz w życiu przygotowuję wszystko do wyprawy tak 'wcześnie". Staram się jak tylko mogę, ale przechodząc do konkretów..to okaże się, że nic z tego:) Wiz jeszcze nie ma(w drodze...), części rowerowych także(czekanie na ofertę sklepu)...niezbędny prowiant leży jeszcze na półce w sklepie...itd.itpwink

Cały czas smieję się, że będzie jak rok temu przed BALKANAMI 2005...Gdzie 3 dni przed wyjazdem nie miałem jeszcze kół do roweru! Uwierzycie -poważnie!:)

Poza tym....caly dziesiejszy dzień minął na dobieraniu śrub i śrubeczek, narzędzi naprawczych...itd.itp. Nauczony zeszłorocznymi "wypadkami", wiem, że trzeba mieć do każdej śrubki w rowerze, przynajmniej dwie zapasowe..7000 km. to taki dystans, że najmniejsze "niedociągnięcie" może zaważyć na losach wyprawy....:)


dodane 14 Jun 2006

sklep górski SKALNIK sponsorem wyprawy( SPONSORZY)

     Sklep górski SKALNIK z Wrocławia, udzielił mi rabatu na niezbędny sprzęt do gotowania podczas wyprawy(w szczególności w górach na dużych wysokościach!!)- firmy PRIMUS oraz SIGG. Bardzo dziękuje!


dodane 13 Jun 2006

BIAŁOSTOCKI F7 PRO- SPONSOREM WYPRAWY( SPONSORZY)


     Z wielką radością mogę oznajmić, iż BIAŁOSTOCKI producent sprzętu outdoorowego - firma F7 PRO, z siedzibą przy ulicy HANDLOWEJ 7 - została oficjalnym sponsorem wyprawy KAUKAZ 2006. W ramach współpracy otrzymam sprzęt niezbędny podczas mojego wyjazdu. Niezmiernie sie cieszę, iż mam wsparcie F7 PRO, która jest dość młodą, ale jakże prężnie działającą i rozwijającą się firmą. Dziękuje.

P.S. Pozdrawiam szczególnie Pana Dyrektora d/s sprzedaży - Zbigniewa Skucza, z którym "przegadaliśmi" prawie dwie godziny na temat wszelkiego rodzaju sprzętu (!!) oraz Specjalistę d/s Projektowania i Produkcji, czyli Pana Technologa - Kamila Borowskiego, niesamowitego PASJONATA w swoim zawodzie, za udzielenie wielu cennych wskazówek smile


dodane 13 Jun 2006

PATRONAT MEDIALNY - GAZETA WSPÓŁCZESNA( SPONSORZY)

     Jak to w życiu bywa najabrdziej zainteresowany dowiaduje się ostatni. Artykul o wyprawie KAUKAZ 2006 jest już w dzisiejszym wydaniu GAZETY WSPÓŁCZESNEJ wink

CZĘŚĆ ARTYKULU W WYDANIU ELEKTRONICZNYM:
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20060613/AKTUALNOSCI/60612023

SKAN ARTYKUŁU http://www.kaukaz.duna.pl/grafika/media/wspolczesna.jpg

PDF ARTYKUŁU http://www.kaukaz.duna.pl/grafika/media/pawel_dunaj.pdf


dodane 13 Jun 2006 

Panel Administracyjny
© banner 2006 by Marcin BUCHOO Buchwejc