samotna wyprawa rowerowa na KAUKAZ 2006 by Paweł Robinson Dunaj
 

Główna


ZAPOWIEDŹ - SŁOWACJA ( GALERIA)


     Postaram się w najbliższych dniach wrzucić do 'GALERIA', parę fotek z zeszłorocznego, miesięcznego pobytu na Słowacji w Tatrach, gdzie byłem wolontariuszem - a dokladniej pomagałem "sprzątać i naprawiać" zniszczenia po listopadowym huraganie w 2004 roku. W czasie WOLONTARIATU mialem wolne soboty i niedziele - chcialbym się z wami podzielić co w tym czasie robilem, czyli np. zdobyciem m.in takich szczytów jak: Sławkowski Szczyt , Rysy, Gerlach, Krywań , oraz pokazać na czym polegała nasza praca[np. budowa ławek na około Szczyrbskiego Jeziora (Strbske Pleso), przygotowywanie terenów pod sadzonki, budowanie kanałów wodnych, zabezpieczanie zboczy przed wypłukiwaniem i osuwaniem ziemi.)


dodane 12 Jun 2006

PATRONAT MEDIALNY - GAZETA WSPÓŁCZESNA( SPONSORZY)

     Najprawdodpodobniej jeszcze w tym tygodniu ukaże się artykuł z zapowiedzią wyprawy KAUKAZ 2006 w Gazecie Współczesnej, która jest jednocześnie jej PATRONEM MEDIALNYM. Jak tylko będę wiedział kiedy dokładnie - dam znac.
Pozdrawiam wszystkich:)


dodane 12 Jun 2006

REPORTAŻ - POLSKIE RADIO( SPONSORZY)

    Troche informacji....Ku mojemu zdziwieniu, reportażu będzie można także posłuchać w Polskim Radiu - BIS. Kiedy(?)....Dokladnie 26 czerwca, w poniedzialek, o godzinie 11.45.


    Niestety jeszcze nie znam dokladnej emisji drugiego reportażu w Polskim Radiu - TRÓJCE. Jak tylko się dowiem...natychmiast napiszę:)


dodane 12 Jun 2006

SPONSOR - GP BATTERIES - zmien baterie na lepsze ( SPONSORZY)

        GP Batteries International Limited wchodzi w skład międzynarodowego koncernu Gold Peak Industries Limited z siedzibą w Hong Kongu. Od producenta znakomitych baterii, akumulatorków i ładowarek mam otrzymać w tym tygodniu akumulatorki 2700 mAh, tym samym stając się oficjalnym SPONSOREM wyprawy KAUKAZ 2006. Na szczescie ja nie muszę zmieniać baterii na lepsze, ponieważ już posiadam kilka kompletów baterii - właśnie GP. Dodatkowo podczas wyprawy BALKANY 2005 oraz Sylwestra 2005/2006 miałem okazję korzystać z akumulatorków tej firmy - nie ukrywam, sprawdziły się i bardzo je sobie chwale!
Dziękuje!


dodane 12 Jun 2006 

Panel Administracyjny
© banner 2006 by Marcin BUCHOO Buchwejc