samotna wyprawa rowerowa na KAUKAZ 2006 by Paweł Robinson Dunaj
 

Główna


STATYSTKI, AKTUALIZACJA, PODZIĘKOWANIA, PRZEPROSINY


    Po kolei....

  • Przepraszam za brak aktualizacji od PONIEDZIAŁKU, ale to wina choroby i braku dostępu do swojego komputera(brak GG).
  • Przepraszam, ze od poniedziałku nie odbierałem telefonu komórkowego, ale naprawdę miałem miałem juz dosyć rozmów telefonicznych - wyłączyłem gowink A do tego ANGINA robiła swoje crying
  • Statystyki - postanowiłem udostępnić dla wszystkich(dół strony).
  • Dziękuje - od 24 kwietnia, czyli od uruchomienia strony było ponad 8130 odwiedzin. Do informacji -statystyki są podzielone na 2 "grupy". Pierwsza to osoby spoza całej mojej sieci(5000 odwiedzin), w której mam internet, druga to oczywiście cała reszta- znajomi (3000 odwiedzin)
  • Dziękuje - za oddawanie na mnie głosów w TOPLISCIE wypraw rowerowych. W 34 dni awansowała z ostatniego, 79 miejsca na 10.
  • Aktualizacja - kolejna wersja BETA, działu ROWERY
  • Aktualizacja - "przerobiona" wersja działu HISTORIA. Musiałem, z powodu dużej ilości news-ow, podzielić ją według dat..
  • Aktualizacja - GALERIA - obiecane niepublikowane zdjęcia z wyprawy BAŁKANY 2005(jedynie część z nich można było obejrzec na www.balkany.duna.pl ). Na razie bez opisów - może niedługo.


Zapraszam do zapoznania się z poniższymi newsami, czyli co się działo w wielkim świecie przygotowań do wyprawy...


dodane 09 Jun 2006

TEST WYDOLNOŚCIOWY


              Nie ma co ukrywać, ale przez to, że wokół mnie są sami życzliwi i pozytywnie nastawieni ludzie, to cały czas coś otrzymuję...czy to w formie rabatu, przedmiotu czy zwykłej pomocy. I tak tym razem Pan Piotr Klimowicz, asystent Studium Wychowania Fizycznego i Sportu przeprowadził specjalnie dla mnie, nieinwazyjny test na wydolność tlenową organizmu . Musze się pochwalić wynikiem, który był BARDZO DOBRY... sam byłem mocno zaskoczony, ponieważ cały czas jestem chory i mój organizm został, nadal jest osłabiony.

Panie Piotrze...DZIEKUJE za poswięcony czas!


dodane 09 Jun 2006

Mapa IRANU

     
      Kolejnym moim "dużym" wydatkiem był zakup mapy Iranu (55 zł bez rabatu).crying Nie pisałbym o tym i nie zawracał wam głowy, ale chciałem napisać jakie "atrakcje" towarzyszyły mi przy jej zakupie. Na poczatku dodam, że w "zwykłej" księgarni, ani antykwariacie nie ma możliwości jej kupna!! Ba...w całym Białymstoku nikt nigdy takiej nie sprzedawał. Bałem się, że już pojadę do kraju Arabów bez wcześniejszego zorientowania się co do drogi..jak ona mniej więcej wygląda. Całe szczęscie mam w swoim mieście wspaniałą księgarnię MAPY na dworcu PKS(pozdrowienia dla Pana ROMANA B. :), która sprowadziła ją dla mnie z NIEMIEC (żadne wydawnictwo POLSKIE nie ma mapy tego państwa w swojej ofercie)


dodane 09 Jun 2006

zostań 'PATRONEM MEDIALNYM'


     Będe zaszczycony i wdzięczny, jeżeli zechciałbyś umiescić na swojej stronie internetowe INFORMACJE o wyprawie - KAUKAZ 2006, lub choćby same LOGO WYPRAWY z odnosnikiem do jej www.
W takim sposób pomagają mi na przykład:

RADIO JARD
RADIO AKADERA
AGENCJA WYDAWNICZA TD
8 Szczep Drużyn Harcerskich i Zuchowych
Producent pokrowców rowerowych
JEDNA z KLAS I LO
ROWEROWY BIAŁYSTOK

i wiele wiele innych....

Jak widać, wcale nie trzeba być rowerzystą, by umiescić BANNER, LOGO na swojej stronie:)...A w taki sposób pomagasz mi jak mało kto:)....

DZIĘKUJE!


dodane 09 Jun 2006

ROWERY ( ROWERY)

          Cały czas pracuję nad dokończeniem działu ROWERU. Chodzi mi tutaj o dokładne opisanie każdej części w moich "maszynach', by osoby "zainteresowane" składaniem swojego roweru, mogły poczytać....co 'siedzi' u mniewink

Na razie kolejna wersja testowa - bynajmniej nie jest napisana poprawną polszczyzną - czytasz na swoją odpowiedzialność

P.S. WSZELKIE UWAGI - WSKAZANE (w komentarzach)


dodane 09 Jun 2006

SPONSOR - ROMED ( SPONSORZY)

      
     W końcu moge się już cieszyć z jazdy z moją kochną - UNIVEGĄ :)
Dzięki uprzejmości Państwa Kołosowskich(sklep i serwis rowerowy- ROMED, Wyszyńskiego 2 lok. 8.)zostały dokonane bezpłatnie "zabiegi kosmetyczne". A było co "robić":). Moja samodzielna "kosmetyka" nic by w tym wypadku nie pomogla, ponieważ były potrzebne poważne operacje.:)
Potwierdzeniem tego może być fakt, iż ANIELICA była w 'salonie' przez prawie dwa tygodnie. TO nie był rower tylko WRAK:)

Jeszcze raz bardzo dziękuje!!


dodane 09 Jun 2006

REPORTAŻ ( SPONSORZY)

   
Ostatnie dwa dni spędziłem z przesympatyczną Pani Redaktor -Hannią Bogoryją- Zakrzewską z Polskiego Studia Reportażu i Dokumentu, która
wykonywała reportaz dla Polskiego Radia - "TROJKI" oraz mozliwe, ze PR "BIS".
Ktoś moze zapytac jak moglem skoro bylem chory. Wszystko dzięki namowie Hani:), która takze nie byla w pelni zdrowa:)
Fajnie wygladalismy, bo co chwile na zmiane "smarkalismy i kaszlelismy". Warto dodać, że "nagraliśmi" okolo 9ciu(DZIEWIĘCIU!!!) godzin 'materiału', który posłuży to 'złożenia' około 30 minutowego reportazu. Prawdopodobnie będzie go można posłuchac w najbliższą ŚRODĘ o godzinie 22.05 w "TRÓJCE"

P.S. W "CZYTAJ WIECEJ" parę zdjęć z tych dni.


dodane 09 Jun 2006

PALNIK( SPRZĘT)


     Poszukiwania palnika na paliwa płynne zakończone prawie pełnym SUKCESEM!:) Robert, który otrzymał tytuł podróżnika roku 2004 za przejechanie na chińskiej "ukrainie" 7000 km(shanghai-kanton-saigon-phnom penh-vientian) ... chce mi takowy podarować:) RObert ma dwa takie "specjalistyczne urządzenia", a on potrzebuje tylko jednego:)
Bardzo Ci Robercie dziękuje. Przy okazji zapraszam do zapoznania się z kolejną jego wyprawą - tym razem do INDII.P.S. Napisałem "PRAWIE", ponieważ od jednego ze sklepów turystycznych, otrzymałem rabat w wysokości 30% na zakup palnika, ale modelu VARI FUEL. Jest to model, do którego poza paliwem płynnym nie można używać gazu. Taką możliwość posiada własnie model MULTI FUEL- który próbuje nabyć. Wiem, że ROBERTOWI na pewno w przyszłosci jeszcze się drugi taki palnik przyda i nie chciałbym go "naciągać" wink


dodane 09 Jun 2006

SPONSOR - SPORTADAM ( SPONSORZY)

      Serwis rowerowy SPORT ADAM, mieszczący sie przy ulicy FAMILIJNEJ 1, na Jaroszówce udzielił mi darmowych "korepetycji" z zakresu naprawy roweru na narzędziach, którymi będę dysponował podczas wyprawy. Szczególnie przydatna powinna się okazać umiejętność centorwania koła. Adamie...DZIĘKUJE! smile


dodane 09 Jun 2006

SPONSOR i PATRON - PB ( SPONSORZY)

     
Pion Promocji, Rozwoju i Współpracy przekaże mi parę koszulek z logo mojej uczelni - POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ.
Dziękuje!

W "CZYTAJ WIECEJ" treść e-maila, jaki otrzymałem. Za niego, także dziękuje:) - bardzo miłe słowa:)


dodane 09 Jun 2006

PATRON MEDIALNY - RADIO AKADERA( SPONSORZY)

Zaszła mała zmiana. Audycja radiowa w AKADERZE(87,7 FM), zamiast we wtorek 13 czerwca odbędzie się tydzień poźniej, czyli wtorek 20 czerwca. Zapraszam i przepraszam za zmiany, jeżeli ktoś już się nastawił na słuchanie w "starym" terminie wink


dodane 09 Jun 2006 

Panel Administracyjny
© banner 2006 by Marcin BUCHOO Buchwejc