samotna wyprawa rowerowa na KAUKAZ 2006 by Paweł Robinson Dunaj
 

Główna


SPONSOR -A4zywioly.pl( SPONSORZY)

      Skladnica harcerska 4zywioly.pl została sponsorem wyprawy. Otrzymałem od niej 4 niesamowicie przydatne przedmioty(cieszę się tym bardziej, iż mają praktyczne zastosowanie):

Co to dużo pisać - w jednym zdaniu: "Swoi wspierają swoich"! Po wyprawie natomiast będzie można poczytać jak sprawował sie sprzęt! - Dziękuje


dodane 01 Jun 2006

SPONSOR -ARNIK.COM.PL( SPONSORZY)


           Anignę wynagradzają otrzymane e-maile:) I tak oto przed chwilą dowiedziałem się, że mam kolejnego SPONSORA(SPONSORZY ) jakim jest internetowy sklep rowerowy ARNIK.COM.PL. Od sklepu otrzymam w przyszłym tygodniu, do przetestowania- komplet opon CONINTENTAL ZETA PROTECTION. Po wyprawie natomiast napiszę o nich pare słów jak sie sprawowały. E-mail od 'Szefa' poniżej w CZYTAJ WIĘCEJ. Dziękuje!


dodane 01 Jun 2006

PATRONAT MEDIALNY


       Wczoraj, po raz ostatni przed wyprawa, 'zdałem' 450 ml krwi. Niestety zawsze chodzę w koszulce z krótkim rękawkiem, - gdy wyszedlem z punktu krwiodastwa - zapomnialem, że mój organizm został osłabiony i układ odpornościowy może sobie nie poradzić z zimnem wczoraj panujacym. Teraz już wiem i pokutuje - leże, choruję na Anginę.

      Ale za to spotkała mnie dzisiaj miła niespodzianka. Zadzwoniła Agnieszka Sakowicz z FREE MEDIA, która zapytała czy nie zgodziłbym się na 'wykonanie' reportażu o wyprawie. Ponoć Agnieszka 'robi' materiały dla: Polityki, Super Expressu, National Geographic itd. E-mail jaki otrzymałem przed nasza rozmowš można przeczytać w CZYTAJ WIĘCEJ (poniżej)...."ale numer":)


dodane 01 Jun 2006

PATRONAT MEDIALNY( SPONSORZY)

        W dniu 13 czerwca 2006 roku(wtorek) zostalem zaproszony na audycję radiową do RADIA AKADERY(87.7 FM). Poprowadzi ją przesympatyczna Ula Sienkiewicz - takie jest moje wrażenie po naszej rozmowie telefonicznej. Zapraszam do sluchania we Wtorek o godzinie 20stej!. Pozdrawiam!


dodane 01 Jun 2006 

Panel Administracyjny
© banner 2006 by Marcin BUCHOO Buchwejc