samotna wyprawa rowerowa na KAUKAZ 2006 by Paweł Robinson Dunaj
 

Główna


NEWS-y

        Uwaga! Od dzisiaj regularnie będą się pojawiały informacje o postępie przygotowań do wyprawy - KAUKAZ 2006. Regularnie, czyli codziennie, w wyjątkowych sytuacjach co 2 dni. Zapraszam do częstego odwiedzania strony i komentowania ew. NEWS-ow.

TopLista - Wyprawy Rowerowe          A przy okazji cały czas proszę o oddawanie głosu na stronę wyprawy- KAUKAZ 2006, jeżeli Ci się podoba. Wystarczy kliknąć na banner obok.

Pozdrawiam Paweł smile


dodane 31 May 2006

WIZY

        Niestety, zamiast przygotowywać się do egzaminów walczę z potężną machiną jaką jest biurokracja. Przez cały dzisiejszy dzień "załatwiałem" wizy. Mało tego- będę zmuszony dwukrotnie udać się do stolicy w celu złożenia i odbioru dokumentów w Ambasadach ARMENII i TURCJI. Informacje jak uzyskać wizy wjazdowe do takich krajów jak: ROSJA, ARMENIA, IRAN i TURCJA już niedługo w nowym dziale: INFORMACJE:). A dla zainteresowaych podam dokładne ceny wiz:
  • ROSJA(170 zl),
  • ARMENIA(200 zł),
  • IRAN(337,50 zł)
  • i TURCJA(15$ lub 10 EURO)
Pozdrawiam!!


dodane 31 May 2006

SPONSOR - PAJAK( SPONSORZY)

        Firma PAJAK, produkująca sprzęt turystyczny została oficjalnie SPONSOREM mojej wyprawy. Chciałbym wspomnieć, iż pierwszy mój spiwór(10 lat temu) był własnie tej firmy (pamiętny jednokilogramowy,ale to była technologia:). Zaraz napisze więcej informacji na temat współpracy i "sprzęcie" w dziale SPONSORZY. Dziękuje.


dodane 31 May 2006

PATRONAT HONOROWY( SPONSORZY)


        Wlaśnie otrzymałem telefon z Urzędu Miejskiego, iż Pan Prezydent Miasta Białegostoku - RYSZARD TUR zechciał objąć PATRONATEM HONOROWYM moją wyprawę. Pod koniec tygodnia mam "dostać" oficjalne pismo. Gdy tylko to nastąpi - zeskanuje i podepnę LINK. Dziękuje!


dodane 31 May 2006

PATRONAT MEDIALNY( SPONSORZY)

        Otrzymałem e-mail z informacją od owego PORTALU, że z checią obejmą moją wyprawę PATRONATEM MEDIALNYM. Przyznam, że jestem mile zaskoczony, ponieważ nie wysyłałem żadnej prośby, ale REDAKTOR portalu zobaczył stronę mojej wyprawy i postanowił w ten sposób mnie wesprzeć. TResci wiadomości E-mail w dziale SPONSORZY. Dziekuje!


dodane 31 May 2006

ZAGŁOSUJ NA MNIE!

TopLista - Wyprawy Rowerowe

        Jeżeli podoba Ci sie TA strona, strona SAMOTNEJ WYPRAWY ROWEROWEJ NA KAUKAZ 2006 to zagłosuj proszę na nią, klikając na banner obok, lub na dole strony. Dziękuje za każdy oddany głos!


dodane 30 May 2006

SPONSOR - EXTRAWHEEL( SPONSORZY) 


         Firma produkująca przyczepki rowerowe EXTRAWHEEL zostala oficjalnie
SPONSOREM "Samotnej wyprawy rowerowej na KAUKAZ 2006". Niestety
do przejechania blisko 7000 kilometrow i zdobywania gór potrzeba
całej "masy" sprzętu, którego nie zdołają pomieścic moje sakwy.
Dodatkowko, dzięki produktowi firmy EXTRAWHEEL będę mógł odciążyc swój rower, który i tak waży wraz z sakwami około 50 kilogramów.
Warto zwrócić uwage na fakt, ile waży "cacko" tej firmy:) -jedynie 4,8 kg - kto nie wie- jest to jedna z najlżejszych przyczepek rowerowych na świecie!Jej udźwig to az 30 kilogramów!Niesamowite!:) Dodatkowo gdy 'nawali'(czyt. scentruje) mi przednie koło, będe mogł je zamienić z tym z produktu EXTRAWHEEL!!.

Przyznam, że na razie jest nia zachwcony...Test przyczepki, moje spostrzeżenia, ocena - na stronei wyprawy po powrocie:) Jeszcze raz Dziękuje!dodane 30 May 2006

AKTUALIZACJA, 30 maj 2006


        Przepraszam za brak aktualizacji. Niestety nie mialem jak, ponieważ od piątku przebywałem w Krakowie. Teraz jednak informacje o NOWOŚCIACH bedą szybko i natychmiast pojawiały się na stronie wyprawy, dzięki PANELOWI ZARZĄDZANIA do szybkiego dodawania NEWS-ów.

Dzięki temu możecie takze komentowac wszystkie posty i umieszać swoje zdanie na ich temat. Wszelkie inne pomysły co warto by zmienić na stronie WWW i nie tylko prosiłbym wysyłac na e-mail, który znajduje się w dzialeKONTAKT


dodane 30 May 2006

PATRON MEDIALNY( SPONSORZY)


        Portal BIKEWORLD.PL oficjalnie objął PATRONATEM MEDIALNYM moją wyprawę KAUKAZ 2006. Dziękuje!!. Więcej informacji odnośnie współpracy w dziale SPONSORZY


dodane 29 May 2006

PATRON MEDIALNY - JARD, JARD2, BTM( SPONSORZY)


W dniu 3 czerwca (w godzinach 17-18) w radiu JARD oraz JARD 2 będzie można posłuchać na żywo audycji z moim udziałem:).... Spot reklamowy jaki będzie emitowany na antenie radia można przeczytać poniżej (CZYTAJ WIECEJ)


dodane 29 May 2006

PATRONAT MEDIALNY( SPONSORZY)

                Portal WROWER.PL objął patronatem medialnym moją wyprawę. Lada dzień na WROWER pojawią się informacje odnośnie wyprawy. Więcej w dziale SPONSORZY


dodane 29 May 2006

SPONSOR ( SPONSORZY)


        Wydawnictwo Turystyczne Agencja TD zostala oficjalnym SPONSOREM wyprawy KAUKAZ 2006. Otrzymałem 15% rabat na zakup dowolnych map i przewodników w owym wydawnictwie. Dziękuje! Szczegóły w dziale SPONSORZY


dodane 29 May 2006 

Panel Administracyjny
© banner 2006 by Marcin BUCHOO Buchwejc